• *
    *
    *
    *
    *
    שדות חובה מסומנים ב (*)

המרכז לפתרונות מחשוב מתקדמים | המרכז לפתרונות מחשוב מתקדמים - מכירה ושיווק מחשבים לבית ולעסק, בניה עיצוב ואחסון אתרי אינטרנטאתרי אינטרנט: בנייה, קידום ואחסון, מחשבים לבית ולעסק,  תמיכה מרחוק ועוד..

 

 

atanoo אנו מרבים לציין לשבח את בלאנס שרותי מחשוב
ניצה שאולי
מנכ"לית ATANOO

טלפון: 09-7652134
"חברת ATANOO עוסקת בייעוץ אסטרטגי לחברות תקשורת מובילות בארץ ובעולם. במסגרת עבודתנו אנו נחשפים ומכירים עסקים רבים המספקים שירותים מקצועיים. יש לציין שבכל הקשור לשירותי תמיכה ותשתית מחשוב, כולל אחסון ותחזוקת האתר שלנו, אנו מרבים לציין לשבח את חברת 'בלאנס שרותי מחשוב'. השירותים ניתנים במחיר הגון, תוך שמירה על אדיבות סביב השעון (ATANOO עובדת במגוון אזורי זמן ולכן נדרשת לשירות 7*24), ללא פשרות הן ברמת השרות המקצועי והיעיל שאנו מקבלים והן במהירות התגובה ואיכות הביצועים. חווית הלקוח שלנו היא פשוט מצוינת ונשמח להמליץ על חברת בלאנס בחום רב."

 
ainat צוות מסור העושים עבורנו עבודת קודש
עינת ישראל
רכזת קשרי חוץ ארגון השומר החדש
טלפון: 050-8818191
"למקס ולכל צוות בלאנס, אני נרגשת לספר כי ארגון השומר החדש זכה השנה בפרס בגין - המוענק מידי שנה ע"י מרכז בגין לארגון או גוף שיצרו שינוי משמעותי במדינה. אנו מאמינים כי בלאנס שרותי מחשוב הייתה חלק בלתי נפרד בעבודה לקידום הארגון שלנו. וזו עוד הזדמנות להודות לך מקס באופן אישי ולכל אנשי הצוות המסור שלך שעושים עבורנו עבודת קודש. אני מאוד מאמינה בהמשך העשייה המשותפת שלנו ויותר מזה מאמינה בך באופן אישי ובאנשי הצוות שלך. האירוע יתקיים ב-27/12 במרכז בגין בירושלים. אני מאוד אשמח לראותך שם ולפגוש את יתר הצוות שלך! בתודה ובברכה"

 
65537 שרותי בלאנס הם ברמה הגבוהה ביותר שלקוח יכול לקבל
זילברמן מנחם

מנכ"ל חיים זילברמן ובנו בע"מ
טלפון: 050-5322821
"שרותי בלאנס הם ברמה הגבוהה ביותר שלקוח יכול לקבל, כמנכ"ל חברת חיים זילברמן ובנו בע"מ ברצוני לציין לשבח את השרות היוצא מהכלל שחברתי מקבלת, מזה כ 10 שנים, מחברת בלאנס שרותי מחשב בבעלות מקס . יש לציין שהשרות בכל שעות היום והלילה, עם צוות מהימן ,סובלני ובעל ידע רב בפתרון בעיות חומרה ותוכנה במחשבי העסק שלי. כמו כן אני מקבל שרותים נוספים כגון: אתר אינטרנט של החברה בתקציב נוח לכל כיס, שרותי דומין, דואר ושירותי אירוח ואחסון אתר. כיום אני כבעל חברת זילברמן יכול לציין, כאחד שנותן שרותים לחברות בארץ ובחו"ל יש לציין את חברת בלאנס כנותנת שרותים ברמה גבוהה ביותר שלקוח יכול לקבל . מאחל לחברת בלאנס להמשיך ולהתמיד במתן שרותים ולהצליח בדרכה"

 
66-1 יש תמיד לאן לפנות ועל מי לסמוך בכל הקשור לשירותי המחשוב
מאיה גמליאל
מנכ"לית מרין משאבי אנוש

טלפון: 03-9324070
"ברצוני לציין את השירות האישי, הנעים והמקצועי לו אני זוכה זה למעלה מעשר שנים מחברת בלאנס. מדובר באנשי מקצוע אמינים, בעלי נועם הליכות ואורך רוח, אנשי מעשה העומלים לילות כימים על מנת להעניק שירות אמין, איכותי ומקצועי מא' ועד ת'.
יישר כח גדול ותודה רבה, עצם הידיעה שיש תמיד לאן לפנות ועל מי לסמוך בכל הקשור לשירותי המחשוב בהחלט גורמת לתחושת בטחון והכרת הטוב. תזכו למצוות"

 
ido עסק ישראלי המקפיד על שירותיות, מקצועיות ומתן תמורה מלאה ללקוח
עידו הררי
טלפון: 050-9900009
"עסק מעולה.. שירות מצוין.. סוף כל סוף מצאתי עסק ישראלי המספק תמורה מלאה ובמחירים השווים לכל נפש.. קיבלתי מחשב שביקשתי עם יותר תוספות ממה שתיארתי לעצמי.. בבלאנס מצאתי אנשי צוות שרותיים ומקצועיים באופן מרשים.. "

 
595564604 שירות מהיר אמין ומקצועי במחירים השווים לכל נפש
בת אל בנימין
טלפון: 054-5885990

"השירות של חברת באלאנס הוא מהיר אמין ומקצועי. הגעתי עם לפ טופ וחשש כבד שכל החומר בו אבד לי ,חומר שבלתי ניתן לשיחזור (עבודות להגשה, תמונות של הילד ומסמכים חשובים). מקס הסביר לי באדיבות ובסבלנות מה יכולות להיות הסיבות והפתרונות לכך וכמובן אמר לי לבדוק קודם כל אם יש עליו אחריות כי זה יחסוך לי כסף (הוגן זה בטוח). תוך יומיים המחשב היה מוכן, מתוקן ומגובה. מקס עבר איתי תיקייה ,תיקייה בסבלנות והסביר לי כיצד ניתן לגבות ולשחזר אם חס וחלילה ההארד דיסק יקרוס שוב. אני מרוצה מאוד וחשוב לציין שגם המחירים שווים לכל נפש. -לחברה יש מוקד תמיכה באמצעות המסנג'ר והסקייפ."

 
alex בלאנס תמיד שם עבורי בכל יום
ובכל שעה
אלכס דויטש
טלפון: 050-5322821

"אני רוצה להודות לצוות בלאנס המקצועי והנאמן על הטיפול המהיר והטוב שאני מקבל בכל פעם שאני פונה למוקד התמיכה, בכל יום ובכל שעה הם תמיד שם עבורי"

 
shaviv לא מוותרת בשום פנים ואופן על השירות של בלאנס!
מאי שביב
טלפון: 03-9366876
"שירות אישי, מהיר ומדהים לכולם אנחנו נמנים בין הלקוחות יותר מעשור ובע"ה נמשיך גם הלאה לא מוותרת בשום פנים ואופן על השירות של בלאנס!".

 
תמיד ובכל שעה, יצאתי מרוצה
נבו הררי
טלפון: 050-2221445
"תמיד, ובכל שעה, יצאתי מרוצה. קיבלתי עזרה מקצועית וידע רב, שניתנו לי בסבלנות רבה ונעימה . תודה רבה".

 
batel מרוצה כל פעם מחדש מהשירות האדיב של הצוות
בת אל עובדיה
טלפון: 054-7474194
"אני רוצה להמליץ בחום על בלאנס מחשבים- היחס והשירות הם נהדרים. אני אישית לקוחה שלהם ומרוצה כל פעם מחדש מהשירות האדיב של הצוות".

 
76381 ממליץ בכייף ובחום - הפתרונות הטובים ביותר ובמינימום זמן
גילי זיו - עבודות גמר ודקורציה
טלפון: 050-5704417
"מצאתי כי מספקים כאן שרות אדיב מהיר ואיכותי ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים. נחשפתי לצוות עובדים מקצועי ומהימן, המטפל בכל תקלה ומסייע בכל שאלה ביעילות ובסבלנות. תמיד קיבלתי בבלאנס את הפתרונות הטובים ביותר ובמינימום זמן. ממליץ בכייף ובחום".

 
67395 מאוד מרוצה מהשרות הטוב, המקצועי, הנאמן, האדיב והמהיר
עמר גבריאלה
טלפון: 03-9367748
"..מחשבי העסק והמשפחה מטופלים בבלאנס,.. עלי לציין שאני מאוד מרוצה מהשרות הטוב, המקצועי, הנאמן, האדיב והחשוב מכל - שירות מהיר, דבר החשוב ביותר עבורי כדי שהעסק יתפקד מידי יום שעה שעה.. השירות מאוד סובלני ומלווה בהדרכה והסברה, דבר שנותן הרגשה טובה מאוד. מומלץ, מכל הלב"

 
234 ממליצה
מלי קריספי
טלפון: 052-6961123
" מקס אין כמוך "

 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

znb686lbuy1j9xd5ck3b גם אני רוצה לפרגן לבלאנס


 


kube-1 kube-2 kube-3 kube-4