ainatעינת ישראל, פיתוח משאבים וקשר חוץ - ארגון השומר החדש:  "למקס ולכל צוות בלאנס, אני נרגשת לספר כי ארגון השומר החדש זכה בפרס בגין - המוענק מידי שנה ע"י מרכז בגין לארגון או גוף שיצרו שינוי משמעותי במדינה. אנו מאמינים כי בלאנס שרותי מחשוב הייתה חלק בלתי נפרד בעבודה לקידום הארגון שלנו. וזו עוד הזדמנות להודות לך מקס באופן אישי ולכל אנשי הצוות המסור שלך שעושים עבורנו עבודת קודש. אני מאוד מאמינה בהמשך העשייה המשותפת שלנו ויותר מזה מאמינה בך באופן אישי ובאנשי הצוות שלך. בתודה ובברכה"


 

idoעידו הררי - שף-פרטי

 

"עסק מעולה.. שירות מצוין.. סוף כל סוף מצאתי עסק ישראלי המספק תמורה מלאה ובמחירים השווים לכל נפש.. קיבלתי מחשב שביקשתי עם יותר תוספות ממה שתיארתי לעצמי.. בבלאנס מצאתי אנשי צוות שרותיים ומקצועיים באופן מרשים"

 


GABIעמר גבריאלה - מוסך אריאל:  

"..מחשבי העסק והמשפחה מטופלים בבלאנס,.. עלי לציין שאני מאוד מרוצה מהשרות הטוב, המקצועי, הנאמן, האדיב והחשוב מכל - שירות מהיר, דבר החשוב ביותר עבורי כדי שהעסק יתפקד מידי יום שעה שעה.. השירות מאוד סובלני ומלווה בהדרכה והסברה, דבר שנותן הרגשה טובה מאוד. מומלץ, מכל הלב"


 

atanooניצה שאולי - מנכ"לית"חברת ATANOO עוסקת בייעוץ אסטרטגי לחברות תקשורת מובילות בארץ ובעולם. במסגרת עבודתנו אנו נחשפים ומכירים עסקים רבים המספקים שירותים מקצועיים. יש לציין שבכל הקשור לשירותי תמיכה ותשתית מחשוב, כולל אחסון ותחזוקת האתר שלנו, אנו מרבים לציין לשבח את חברת 'בלאנס שרותי מחשוב'. השירותים ניתנים במחיר הגון, תוך שמירה על אדיבות סביב השעון (ATANOO עובדת במגוון אזורי זמן ולכן נדרשת לשירות 7*24), ללא פשרות הן ברמת השרות המקצועי והיעיל שאנו מקבלים והן במהירות התגובה ואיכות הביצועים. חווית הלקוח שלנו היא פשוט מצוינת ונשמח להמליץ על חברת בלאנס בחום רב."


nevoנבו הררי - מתכנת:  

"תמיד, ובכל שעה, יצאתי מרוצה. קיבלתי עזרה מקצועית וידע רב, שניתנו לי בסבלנות רבה ונעימה. תודה רבה".

 


maliמלי קריספי - עצמאית:  

"מקס אין כמוך"

 


mayaמאיה גמליאל - מנכ"לית מרין משאבי אנוש"ברצוני לציין את השירות האישי, הנעים והמקצועי לו אני זוכה זה למעלה מעשר שנים מחברת בלאנס. מדובר באנשי מקצוע אמינים, בעלי נועם הליכות ואורך רוח, אנשי מעשה העומלים לילות כימים על מנת להעניק שירות אמין, איכותי ומקצועי מא' ועד ת'. יישר כח גדול ותודה רבה, עצם הידיעה שיש תמיד לאן לפנות ועל מי לסמוך בכל הקשור לשירותי המחשוב בהחלט גורמת לתחושת בטחון והכרת הטוב. תזכו למצוות"


shavivמאי שביב - עצמאית

"שירות אישי, מהיר ומדהים לכולם אנחנו נמנים בין הלקוחות יותר מעשור ובע"ה נמשיך גם הלאה לא מוותרת בשום פנים ואופן על השירות של בלאנס!"

 


silvermanזילברמן מנחם - מנכ"ל חיים זילברמן ובנו בע"מ: "ברצוני לציין לשבח את השרות היוצא מהכלל שחברתי מקבלת, מזה כ 10 שנים, מחברת בלאנס שבבעלות מקס . יש לציין שהשרות בכל שעות היום והלילה, עם צוות מהימן ,סובלני ובעל ידע רב בפתרון בעיות חומרה ותוכנה במחשבי העסק שלי. כמו כן אני מקבל שרותים נוספים כגון: אתר אינטרנט של החברה בתקציב נוח לכל כיס, שרותי דומין, דואר ושירותי אירוח ואחסון אתר. כבעל חברה שמספקת שרותים לחברות בארץ ובחו"ל עלי לציין לשבח את בלאנס כנותנת שרותים ברמה גבוהה ביותר שלקוח יכול לקבל."


shaiשי - עבודות גמר ודקורציה:

"מצאתי כי מספקים כאן שרות אדיב מהיר ואיכותי ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים. נחשפתי לצוות עובדים מקצועי ומהימן, המטפל בכל תקלה ומסייע בכל שאלה ביעילות ובסבלנות. תמיד קיבלתי בבלאנס את הפתרונות הטובים ביותר ובמינימום זמן. ממליץ בכייף ובחום".


batelבת אל עובדיה - עצמאית:

"ממליצה בחום רב על בלאנס מחשבים. היחס והשירות נהדרים ומקצועיים. אני לקוחה ותיקה ומאוד מרוצה כל פעם מחדש מהשירות האדיב של הצוות".

 


batelבת אל בנימין - עצמאית: שירות מהיר אמין ומקצועי. הגעתי עם לפ טופ וחשש כבד שכל החומר אבד (עבודות להגשה, תמונות ומסמכים חשובים).  מקס הסביר לי באדיבות ובסבלנות סיבות לבעיה ופתרונות. ובהגינות לא שכח להנחות אותי לבדוק ראשית אם יש אחריות כדי לנסות לחסוך בהוצאות. תוך יומיים המחשב היה מוכן, מתוקן ומגובה. מקס עבר איתי תיקייה, תיקייה בסבלנות והסביר לי כיצד ניתן לגבות ולשחזר מרגע זה את הדיסק אם יקרוס שוב. אני מרוצה מאוד וחשוב לציין שגם המחירים שווים לכל נפש. הבנתי שלחברה יש גם מוקד תמיכה מרחוק דבר שמונע טירחה מיותרת"


alexאלכס דויטש - מנהלת קבוצות מטיילים לחו"ל:

"אני רוצה להודות לצוות בלאנס המקצועי והנאמן על הטיפול המהיר והטוב שאני מקבל בכל פעם שאני פונה למוקד התמיכה, בכל יום ובכל שעה הם תמיד שם עבורי".

 


יצירת קשר

אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

כתובתנו

דרך הציונות 34, אריאל
ת.ד. 7392. מיקוד 40700
טל ' :  077-214-2004
פקס:  077-214-2005

רשתות חברתיות